Uudised

18/04/2016 16:16  
TAEVASKOJAS TOIMUS KÜLAKOOSOLEK.
 | Uudis on aegunud: 04/01/2017 08:00

Pühapäeval 17.04. toimus Taevaskojas külakoosolek.
Esmalt said sõna külalised.
1. Politsei- ja Piirivalveameti vanemkorrakaitseametnik Rainer Rahasepp ja temaga kaasas olnud abipolitseinikud rääkisid mida kujutab endast abipolitseinikuks olemine. Koosolekust osavõtjad said ülevaate millised on abipolitseiniku põhilised ülesanded ja miks on hea, et abipolitseinikute arv on kasvamas.

2. Vallavanem Georg Pelisaar peatus põhiliselt kergliiklusteede temaatikal. Seda eelkõige seetõttu, et Maanteeamet peab Taevaskoja küla läbivat liiklust liialt väheseks, et siia kergliiklusteed rajada. Samuti andis valaavanem ülevaate Põlva valla haridussüsteemi ümberkorraldamisest.

Järgmisteks päevakorrapunktideks oli külavanema aruanne. Külavanem Ahti Bleive andis ülevaate kolme aasta jooksul külas toimunud tegevustest ja projektidest.
Kuivõrd külavanem oli valitud aastateks 2013-2016, siis valiti külavanem ka uueks perioodiks. Esmalt otsustati, et mitmeks aastaks külavanem valida. Suur enamus kohalviibijaist arvas, et viieks aastaks ja see variant sai ka hääletamise kaudu otsustatud. Külavanema kandidaadiks esitati taas Ahti Bleive ja seda ettepanekut pooldasid kõik kohalviibijad. Seega aastateks 2016-2021 on Taevaskoja külavanemaks Ahti Bleive.

Viimaseks päevakorrapunktiks oli MTÜ Taevaskoja 2015 aastaaruande kinnitamine. Ka see kinnitati kõigi kohalviibijate poolthäältega.
 

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

 
Koduleht Elitec'st